3d mountolás

Re: 3d mountolás

HozzászólásSzerző: Gilderoy Lockhart » 2012.04.27. 09:01

paul67 írta:Megpróbáltam 3d blu-ray iso filmet mountolni a virtuális clon drival ,ami sikerült is addig ,hogy csinált egy bdmw mappa szerkezetet,de dupla méret lett az eredeti méret.(42g helyett 84g).Megpróbáltam lejátszani de a venice teljesen lefagyott ,elment a kép.Mi a megoldás, (ha egyáltalán van),hogy letudjam játszani a 3d iso-t???
köszönettel

A problémádra sajnos nem létezik megoldás, mivel a mai napig nem létezik 3D BD lejátszására alkalmas Sigma Design chipset.
Ha a venice tudna 3D BD-t akkor a 3D iso-val is megbirkózna.

A 3D esetén a 3D a megnövekedett sávszélesség igénye jelent problémát, nem az iso lejátszása.
Tehát a próblémádra az jelent majd megoldást, ha megjelenik a 3D-t támogató Sigma Chip.

Továbbá annyival még kiegészíteném az imént leírtakat, hogy kipróbáltam egy olyan BD 3D lemezt, amin a 2D változat is rajta van.
Ekkor az iso-ra kattintva elindult a 2D film, természetesen a 3D változat ezeknél sem játszható le.

Lehet, hogy a BD3D, amit te próbáltál nem tartalmazott 2D filmet...
Gilderoy Lockhart

3d mountolás

HozzászólásSzerző: paul67 » 2012.04.27. 06:21

Megpróbáltam 3d blu-ray iso filmet mountolni a virtuális clon drival ,ami sikerült is addig ,hogy csinált egy bdmw mappa szerkezetet,de dupla méret lett az eredeti méret.(42g helyett 84g).Megpróbáltam lejátszani de a venice teljesen lefagyott ,elment a kép.Mi a megoldás, (ha egyáltalán van),hogy letudjam játszani a 3d iso-t???
köszönettel
paul67

Vissza: Blu-ray lejátszása