Univerzális távirányító

Re: Univerzális távirányító

HozzászólásSzerző: spirite » 2013.03.19. 12:41

A Lidl-ben kapható 1990 Ft-os programozható távirányító tanítás után tökéletesen tudja kezelni a venice-t!
spirite

HozzászólásSzerző: miso » 2012.11.01. 16:35

Van egy vadi új, gyári távirányítóm Venice-hez. Sajna, a venice-m nem volt villámálló, így nekem feleslegessé vált. Nem használtam, mert univerzális távirányítóval kezelek mindent. Ha valakit érdekelne, keressen. Nem akarok üzletet csinálni belőle, de talán megér valakinek pár forintocskát.
miso

HozzászólásSzerző: bgmaster » 2011.03.19. 22:17

Nagyon szépen köszönöm a segítséget !!
bgmaster

HozzászólásSzerző: atibor » 2011.03.18. 16:39

bgmaster írta:Heló!

Érdeklődnék hogy van e olyan univerzális távirányitó ami tudja kezelni ezt a kütyüt :)
Mert nemsokára lessz még erősítő is és sok 4 távirányítót használni :)
TV: samsung LE40A656 Erősítő: Onkyo 508 , T-homos set-top box

Lehetséges megoldani hogy mind a 4 eszközt irányitsam egy távirányitóval?
(neten nézegettem már ilyen távirányitókat de média lejátszást tudót nem találtam eddig)

Válaszokat előre is köszönöm!

Délelőtt rosszul írtam a típust, de azóta legalább ki is próbáltam. Thomson ROC5209. Ez viszi a Venicet tanítással! De a Power gombot valamelyik másik billentyűre kell tenni, mert azt nem tudtam Venicre programozni. Viszont a többire igen. 1700 Ft körül volt az ára a Tescoban, tartóval egybeépített keresőplatformmal együtt.
atibor

HozzászólásSzerző: atibor » 2011.03.18. 10:07

bgmaster írta:Heló!

Érdeklődnék hogy van e olyan univerzális távirányitó ami tudja kezelni ezt a kütyüt :)

(neten nézegettem már ilyen távirányitókat de média lejátszást tudót nem találtam eddig)

A Nokiának van egy! Én is azt használom. A típust csak estére tudom megírni, mert nem tudom fejből. Ráadásul olcsó is, pedig profi billentyűzete van. A Tescoban vettem ezerhétszáz valamennyiért. Van hozzá egy kereső platform is ami egyben asztali tartó. Ha nem találod a távirányítód, megnyomsz rajta egy gombot és az csengetni kezd. Még valami!!! Én nem a Venicehez használom, mert több kütyüm van, és csak négyet kezel a távirányító. Viszont van médialejátszó választója. Mielőtt elküldöm a típust, kipróbálom. Amúgy 100%-ig tanítható is.
atibor

HozzászólásSzerző: bartfail » 2011.03.11. 17:07

Szia !

Én Logitech Harmony 300-zal használom a TV-t , a régi DVD lejátszót és a Venice-t. (4 kütyüt tud kezelni max.) Alapból nem ismeri, de könnyen tanítható. Mivel kevesebb gomb van rajta, teljes funkcionalitást nem fogja tudni (mint a sajátja), de alap kezeléshez szerintem elég.
bartfail

Univerzális távirányító

HozzászólásSzerző: bgmaster » 2011.03.09. 10:14

Heló!

bgmaster

Vissza: Egyéb funkciók