USB HDD rack használata

Re: USB HDD rack használata

HozzászólásSzerző: atibor » 2011.03.25. 09:15

Beemre írta:Szia!

Samsung HX - DU015EB/A6 a pontos megnevezése a rackemnek. Ezt használom. Kikapcsol.

Beemre

KÖSZÖNÖM!
atibor

HozzászólásSzerző: Beemre » 2011.03.23. 19:49

Szia!

Samsung HX - DU015EB/A6 a pontos megnevezése a rackemnek. Ezt használom. Kikapcsol.

Beemre
Beemre

HozzászólásSzerző: mike88 » 2011.03.21. 20:10

Albus Dumbledore írta:Azt gondolom, hogy a külső ház elektronikájától függ, hogy leáll-e, ha ki van már kapcsolva a Venice. A HDD ikon a menüben semmire nem való, a V38-as modell firmware-éből maradt ott, csak eddig lusták voltak emiatt átvariálni az ikonok helyzetét.

Esetleg nem oldható meg a dolog? Nem tudom emlékszel-e, de ezt már én is jeleztem. Ugyan én egy Maxell 1TB-ost használok, s említettem is, hogy firmware frissítés után lekapcsolja az elektronika, tehát az újraindulásnál ugyan fogalmam sincs, h mit csinál másképp a venice, mint egy normál ki-be kapcsolásnál, de az biztos, h abban az esetben leáll a winyó hűtőventilátora is.
Tennél esetleg egy próbát, s jeleznéd ezt az illetékeseknek? Egy próbát talán megér...
mike88

HozzászólásSzerző: atibor » 2011.03.21. 12:49

Albus Dumbledore írta:Azt gondolom, hogy a külső ház elektronikájától függ, hogy leáll-e, ha ki van már kapcsolva a Venice. A HDD ikon a menüben semmire nem való, a V38-as modell firmware-éből maradt ott, csak eddig lusták voltak emiatt átvariálni az ikonok helyzetét.

Nagyon köszönöm a választ! De az én rackem ilyen, mivel az LG kikapcsolta a vinyó motorját az USB porton keresztül. A TÁPot nyilván nem, de a motort leállította, ahogy kikapcsoltam a médialejátszót. Bekapcsoláskor meg azzal kezdte , hogy felpörgette, aztán lépet tovább. Esetleg ha meg tudnád mondani a típusszámát annak a racknek amelyik a Venicenek is engedelmeskedik, nagyon megköszönném.
atibor
atibor

HozzászólásSzerző: Albus Dumbledore » 2011.03.19. 21:09

Azt gondolom, hogy a külső ház elektronikájától függ, hogy leáll-e, ha ki van már kapcsolva a Venice. A HDD ikon a menüben semmire nem való, a V38-as modell firmware-éből maradt ott, csak eddig lusták voltak emiatt átvariálni az ikonok helyzetét.
Albus Dumbledore

HozzászólásSzerző: Beemre » 2011.03.19. 16:32

Szia!

1. olyan külső HDD-t vásárolsz ami lekapcsol x idő után. A Samsungnak van ilyen. Biztos más gyártónak is. Nekem Samsung van.
2. 2,5" vinyót veszel és az alapból kikapcsol ha a készüléked is kikapcsol.
Beemre

USB HDD rack használata

HozzászólásSzerző: atibor » 2011.03.18. 09:54

Kérdéseim:
Nem lesz vagy van olyan funkciója a Venicenek, hogy leállítja az usb-re dugott HDD motorját kikapcsoláskor. Ugyanis a Venice előtt egy DP1-es LG-t használtam, azon be lehetett ezt a funkciót állítani. Rendkívül hasznos lenne, mert akkor nem kellene kikelni az ágyból éjszaka filmnézés után a vinyó kikapcsolása miatt.
Más! A menüben a HDD ikon mire szolgál?
A választ előre is köszönöm!
atibor
atibor

Vissza: Egyéb funkciók