Lefagyás, kékhalál

Re: Lefagyás, kékhalál

HozzászólásSzerző: ensandor » 2016.06.11. 19:25

Szia!

Valószínűleg eladó lesz, mert az én ASMedia USB 3.0-al nem működik, ez egyértelműen kiderült. Emiatt nem fogok alaplapot cserélni. :) Itt elérsz : ensandor@freemail.hu
ensandor

Re: Lefagyás, kékhalál

HozzászólásSzerző: jtamas88 » 2016.06.11. 19:12

Hello!

Nekem kizárólag Etron chipes USB3 kártyával működik stabilan. Alaplai Intellel és Renesas chipes USB3 kártyával folyamatos kékhalál.

Ha esetleg kiábrándultál a cuccból (amit teljesen megértek) én megvenném. Írj, ha érdekel.
Ha esetleg tudsz olyan helyet, ahol lehet kapni, azt is megköszönném.

Üdv:
JTamás
jtamas88

Lefagyás, kékhalál

HozzászólásSzerző: ensandor » 2016.06.09. 13:42

Sziasztok!

Sajnos nem tudom működésre bírni a cuccot. Állandó lefagyás, sok kékhalál. rengeteg újraindítás. Amíg nem fagy le a gép, addig sem jelenik meg a progi képernyőjén a kép. Popcorn A400-at akasztottam rá HDMI-n, de semmi nem látszik a SKY CaptureU 3.0 felületén. (Megpróbáltam a fekete képernyővel is felvételt csinálni, de 0 bájtos AVI-fájl az eredmény.)
Ha nincs USB-n a gépre téve a digitalizáló, akkor nem fagy le, de amint ráteszem, kis idő múlva lefagy a PC, és/vagy kékhalál, BlueScreen.

Driver elvileg a legújabb, de próbáltam régebbivel is kínomban, ugyanaz a helyzet.

Oprendszerem Win7 Ultimate 64 bit.

Alaplapom ASUS M5A88-V EVO. https://www.asus.com/hu/Motherboards/M5A88V_EVO/specifications/ Az USB 3 vezérlő driverének az van feltéve, ami a gyártói oldalon szerepel.

Mi a teendő, hogy működésre bírjam a digitalizálót?

Köszönöm!
ensandor

Vissza: SKYHD Capture U3 digitalizáló